تبلیغات
سرعین - در مورد هتل

منوی اصلی
آمار
 • کل بازدید :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • معرفی
  سرعین در 28 کیلومتری غرب اردبیل و در دامنه شمال کوه سبلان قرار گرفته ، وجود آثار و معماری های صخره ای و آثار باستانی در شهر و حومه حاکی از اهمیت این منطقه در طول ادوار گذشته است .
  اما اشتهار کنونی به سبب وجود بیش از 12 آبگرم معدنی و اماکن اقامتی متعدد می باشد .
  سرعین در فرهنگ لغت فارسی به معنای سرچشمه می باشد.

  اردبیل از جمله زیباترین و پر جاذبه ترین شهرهای ایران به لحاظ تنوع آثار و جاذبه های گردشگری و تاریخی به شمار می رود ، این شهر به علت قرار گرفتن درمسیر جاده ابریشم از رونق زیادی برخوردار بوده است ، اردبیل در 578 کیل.متری تهران ، 210 کیلومتری شمال شرقی تبریز ، 40 کیلومتری مرز ایران و جمهوری آذربایجان ، در دشت مسطح و هموار قرار دارد ، رود های مهم آن بالیقلوچائی ، قوری چای و قره چای می باشد ، صنایع دستی آن گلیم ، جاجیم ، ورنی ، شال ، مسند ، سفال ، صنایع چوب ، مصنوعات چرمی و قالی بوده و سوغاتی های آن سرشیر ، عسل ،حلوای سیاه و شیرینی های محلی می باشد.

  اینكه شهر سرعین در دامنه سبلان ،سالهای سال است بخاطر وجود آبهای گرم معدنی متعدد و میراث فرهنگی وهوای پاك زبانزد عام وخاص بوده و میباشد و نیز غذا و خوراك طبیعی آن ، بعنوان اطاق پذیرایی شمال غرب در خدمت هموطنان و توریست های خارجی می باشد .

  هتل آپارتمان ارشاد سرعین


  مقدم مسافرین عزیز را به شهر آبهای معدنی , شهر قله های سر به فلك كشیده , شهر زیبای سرعین گرامی میدارد. و لحظاتی لذت بخش و بیاد ماندنی را برای شما آرزومند است.

  آدرس : اردبیل - سرعین , خیابان ولیعصر , جنب آبگرم پهنلو  تلفاكس : 2222293 - 2222893 - 2222559 : 0452

  همراه : 09141520061 - 09141521028


  مدیریت محترم هتل آپارتمان ارشاد به منظور استقبال و میزبانی مناسب برای گردشگران محترم داخلی و خارجی در راستای تامین رفاه عمومی و ارائه خدمات بهتر جهت استفاده مناسب از چشمه های آب گرم ،بدینوسیله اطلاعات خلاصه و کوتاهی از وضعیت شهرستان سرعین تهیه و در اختیار گردشگران و مسافران عزیز قرار می دهد .

  امیدواریم که لحظات خوشی را در سرعین سپری نمائید Mehran Mosazadeh Sargein
  آرشیو مطالب
  پیوندهای روزانه
  امكانات

  Powered by zero45do

  هتل ارشاد
  پشتیبانی
  Powered By
  MEHRAN MOSAZADEH

  لینك باكس و بنر

  شما بعد از رویت این وبلاگ بصورت اتوماتیک به سایت اصلی هتل منتقل خواهید شد

  seconds

  حاجی خسرو مو سی زاده سرقین حاجی خسرو موسی زاده سرقین سرعین هتل آپارتمان ارشاد سرعین مقدم مسافرین عزیز را به شهر آبهای معدنی , شهر قله های سر به فلك كشیده , شهر زیبای سرعین گرامی میدارد. و لحظاتی لذت بخش و بیاد ماندنی را برای شما آرزومند است. آدرس : اردبیل - سرعین , خیابان ولیعصر , جنب آبگرم پهنلو 2222293 - 2222893 - 2222559 : 0452 همراه : 09141520061 - 09141521028

  » در مورد هتل

  ضمن تقدیر و تشكر از حسن انتخاب شما

   

  اینكه شهر سرعین در دامنه سبلان ،سالهای سال است بخاطر وجود آبهای گرم معدنی متعدد و میراث فرهنگی وهوای پاك زبانزد عام وخاص بوده و میباشد و نیز غذا و خوراك طبیعی آن ، بعنوان اطاق پذیرایی شمال غرب در خدمت هموطنان و توریست های خارجی می باشد .

  در این راستا از سال 1358 با احداث مهمانپذیر،كه در زمان خویش با توجه به ییلاقی بودن شهر،بصورت ویلا های مجزا ارائه خدمت می نمودیم تا اینكه با حضور مستمر شما عزیزان و استقبال و درخواست پیاپی در مورد مركز اقامتی مدرن،ما را بدان واداشت كه با احداث هتل آپارتمان در سال 1379 آماده ارائه خدمت به شما عزیزان باشیم.هتل آپارتمان ارشاد بعنوان اولین هتل آپارتمان با مجوز رسمی از سازمان ایرانگردی وجهانگردی وبا نظارت و مشاوره مهندسان عالی در سه طبقه و  27 واحد آپارتمانی احداث و جهت راحتی و رضایت میهمانان گرامی امكانات مناسب زندگی در آن تعبیه گردیده است . جهت حل مشكل غذا  آشپز خانه در داخل واحدها با امكانات ظروف و اجاق گاز– اتاق خواب مجزا ( یك خوابه و دو خوابه)– هال و پذیرایی مبله شده– میز غذاخوری– یخچال– تلویزیون رنگی– سیستم ویدئو مركزی – مركز تلفن كامپیوتری– سیستم ماهواره ای مخصوص كانالهای خبری برای میهمانان خارجی -- سرویس های ایرانی و فرنگی – فضای مناسب در تراسها  و  فضای آزاد وسبز محوطه هتل  و در مورد قرارداد با آبهای گرم معدنی جهت سرویس به میهمانان هتل و قرار گرفتن در همسایگی 9 آب گرم معدنی با خواص درمانی متفاوت و شبهای سرعین در حیاط هتل با خاطراتی به یاد ماندنی كه در رفع خستگی میهمانان تاثیر بسزایی دارد .

  امكانات درج شده جزئی از امكانات موجود مان می باشد و امیدواریم با حضور سبزتان  و ملاحظه امكانات هتل مارا در ارائه خدمات به صنعت  توریسیم خارجی  وداخلی سر افراز فرمائید .

   

  منتظر دیدار و ارائه خدمت به شما عزیزان

  هستیم

  مدیریت هتل آپارتمان ارشاد

  موسی زاده

   

   

     هتل ارشاد نویسنده: Mehran Mosazadeh Sargein | تاریخ: شنبه 10 بهمن 1388 موضوع: لینک نظر ها ()
  عناوین آخرین مطالب
  صفحات دیگر

  1391